Prekės e. parduotuvėje Kvepiu.lt prisatomos Lietuvos Paštu:

Užsakymas yra siunčiamas registruotu arba paprastu paštu (atitinkamai pasirinkus siuntimo būdą). Prekes pristato Lietuvos paštas. Pristatymo laikas yra apytikriai 1-3 darbo dienos. Detalesnė informacija adresu www.post.lt Galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu ar kt.. Siuntos pristatomos nurodytu adresu Lietuvos pašto darbo dienomis, darbo valandomis. Neradus siuntos gavėjo arba esant sunkesnei siuntai, paliekamas pranešimas, kad siuntą galite atsiimti artimiausiame miesto ar rajono pašto skyriuje pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą. 

Pasirinkus Išperkamąjį siuntimą, prekės siunčiamos registruotu paštu. Apie prekės gavimą pirkėjas yra informuojamas paštu, įteikus pranešimą pašto dežutėje. Su juo atvykus į nurodytą artimiausią pašto skyriu, su savimi turint dokumentą įteikiama siunta ir vietoje susimokama užsakymo suma.

Bendrai informacijai pranešame, kad visos pašto siuntos, siunčiamos naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, apdorojamos vadovaujantis vieningomis visiems Lietuvos paštams „Pašto siuntų apdorojimo akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte tvarkos aprašo" nuostatomis. Pašto siuntiniai gavėjams nepristatomi, juos reikia atsiimti pašte. Paprastosios pašto korespondencijos siuntos pristatomos į gavėjo gaunamosios pašto korespondencijos dėžutę nereikalaujant gavėjo parašo, išskyrus tas paprastąsias siuntas, kurios netelpa į pašto dėžutę. Šios siuntos nepristatomos, išrašomi ir gavėjui pristatomi pranešimai K 11.

Registruotosios pašto korespondencijos siuntos gavėjams įteikiamos pasirašytinai, gavėjo adresu pristatomos tik vieną kartą. Jeigu pristatymo metu registruotosios pašto siuntos įteikti nepavyko, siunta grąžinama į paštą, o išrašytas pranešimas K 11 į gavėjo pašto dėžutę pristatomas artimiausio pašto korespondencijos pristatymo metu. Registrutosios pašto korespondencijos siuntos gali būti pristatytos pakartotinai, tačiau tik gavėjui paprašius ir prieš tai pristatymo laiką suderinus telefonu su pašto viršininku. Pašto darbo dienomis, laiškininko darbo valandomis registruotoji siunta gali būti pristatyta pakartotinai, tačiau tik vieną kartą. Gavimo pašte neįteiktos visos pašto siuntos saugomos vieną mėnesį nuo gavimo dienos, pasibaigus saugojimo laikui, gavėjų neatsiimtos pašto siuntos grąžinamos siuntėjo adresu.