CAROLINA HERRERA Good Girl 80 ml. EDP kvepalų analogas moterims

2018mccb0z0b45

Nauja prekė

11,00 €

Konsentracija: EDP

Kiekis: 100 ml.

Pristatymas: 1 - 2 darbo dienos

Smulkiau

854 Prekės

Good Girl EDP

Gėlių/rytietiškas aromatas moterims

Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą.

Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų CAROLINA HERRERA kūrinys. Jau daugiau kaip 30 metų šie mados namai kuria drabužius ir kvepalus, pasižyminčius Niujorko stiliui būdinga nerūpestinga elegancija bei rafinuotumu. Naujieji prekių ženklo CAROLINA HERRERA kvepalai atspindi šiuolaikinės moters asmenybės daugialypiškumą, kurį taip pat perteikia reklamos kampanijos šūkis „Taip gera būti blogai”.

Kvepalų Good Girl kūrimas truko daugiau nei ketverius metus, jam vadovavo mados namų CAROLINA HERRERA kvepalų kūrybos vadovė Carolina Herrera de Baez pasitelkusi savo puikų prekių ženklo išmanymą bei šios srities kompetenciją. Kiekviena kvepalų aromato sudedamoji dalis atspindi skirtingas moters, kuriai skirti šie kvepalai ir kurią geriausiai įkūnija pati Carolina Herrera de Baez, asmenybės savybes. Spindintis flakonas – vidurnakčio mėlio spalvos aukštakulnis batelis su aukiniu kulniuku – turi sudėtingą purškimo sistemą. Kvepalų Good Girl flakonas ir aromatas perteikia moters, kuriai jie sukurti, geismingumą, pasitikėjimą savimi, moteriškumą ir stiprybę

Analogas - kvapo atitikmuo originalui, be  originalių žymenų.

Aromatas

Garsaus parfumerio Louise‘o Turnerio sukurtam kvepalų Good Girl aromatui būdingas ir „šviesumas“, ir „tamsumas“. Šis novatoriškas aromatas perteikia nuostabų moters asmenybės sudėtingumą. Saldus viliojantis jazminų kvapas daro aromatą „šviesų“ ir moterišką, sodrus kakavos ir svaiginantis tongapupių kvapas suteikia jam „tamsumo“, o migdolų ir kavos dvelksmas jį akimirksniu pagyviną. Pasitelkus naujovišką technologiją išgautas ypač subtilus tuberozų kvapas lemia kvepalų Good Girl aromato nenuspėjamumą sukurdamas kintamumo ir ypatingos moteriškumo pojūtį.

Kiekis: 80 ml.

 • Atsiliepimai
 • Parašyti atsiliepimą

  CAROLINA HERRERA Good Girl 80 ml. EDP kvepalų analogas moterims

  CAROLINA HERRERA Good Girl 80 ml. EDP kvepalų analogas moterims

  Konsentracija: EDP

  Kiekis: 100 ml.

  Pristatymas: 1 - 2 darbo dienos

  30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: